09 May 2013

MAC SS13 Trend Report


MAC vytvoril trendy na jar/leto 2013 a to Puri-tan (nový druh používania bronzeru, veľa zlatej na oči a s trochou farby na lícach), Nu-ance (minimalistická čistota s používaním odtieňov farieb tyrkys, lila, mäta, citrón a aqua), Sig-nature (pleť vyzerá veľmi hydratovane, zdravo a žiarivo, nadýchané obočie), Sci-chedelic (dokonalá pleť, výrazné pery, colour blocking). Videla som aj jedno skvelé video, ktoré absolútne vystihuje všetky tieto trendy (hudbou, kamerou....), ale na internete sa nikde nenachádza, čo ma mrzí.  Vybrala som týchto 10 lookov a vy môžte hlasovať, ako ma nabudúce namaľujú. 
Tak hlasujteeee....

A vybrala som (konečne ja viem) výhercu Freshlabels súťaže (vyberala som z týchto troch: toto, toto a toto) a nakoniec som vybrala pani bez očí. Tak gratulujem! A Biodermu giveaway vyhráva blubbe@seznam.cz a miska.romanova@gmail.com (kontaktujem vás).

8 comments :

 1. tmavo modre linky, tie su uplne naj! aj ked tebe by isla aj ruzova :)

  www.perlaoreneta.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Pěkné tipy ! :)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  ReplyDelete
 3. mne sa ľúbi z prvej koláže tá stredná s tou hrubšou linkou a z poslednej ružové pery a nahé oči

  ReplyDelete
 4. nech ta s tou pink maskarou! :)

  ReplyDelete
 5. 9! Mám ráda výrazné rty a konkrétně tenhle look ted nosím dost často :)

  ReplyDelete
 6. No najprv som bola trochu sklamaná že som nevyhrala v tej súťaži Freshlabels keďže som sa dlho nad tým trápila.. ale potom čítam ďalej a tam je môj email.. Ďakujeeem konečne sa na mňa usmialo šťastie:) Oplatilo sa mi tu chodiť často.. veľmi sa mi páči tento blog, si inšpiratívna osoba:)

  Miška

  ReplyDelete