13 May 2014

Honey In The Sun

Dúfam, že ste navštívili POKOJE2 a videli ste aj náš pohľadnicový pokoj AARF UJEP a poslali ste si pohľadnicu. S nápadom som prišla ja a teším sa, že som konečne aj ja mohla pozitívne prispieť do nášho ateliéru. Celkovo si myslím, že sa UJEP predviedla a mala jedna z top vecí tam, čo ma veľmi teší. Ak ste boli, čo sa vám najviac páčilo?

Mafin s Mischel boli na návšteve (aj) u nás v Prahe. Fotili sme spolu s Magdou super fotenie aj s vecami od ODIVI (Mafin nám pózovala a Mischel maľovala) - TUTO jedna fotka z backstage.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dúfam, že ste postrehli súťaž o časopisy na fb TYPOLANDU a aj TU u mňa na blogu. Stačí dať like na fb Typolandu a napísať na súťažný príspevok, ktorý nájdete na fb Typolandu správnu odpoveď na otázku: S kým by ste si chceli prečítať rozhovor a odkiaľ by ste si chceli prečítať cestopis? Ak by ste mohli úplne kohokoľvek a odkiaľkoľvek.
Súťaž končí 15.5. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozývam vás všetkých na výpredaj (nielen) môjho oblečka, bude nás tam viac...dokonca viac ako 6, ako hlása fotka aj názov. Myslím, že každý si tam niečo nájde. 


P.S: Sľubujem posledné fotky z (tejto) botanickej. Ešte cez víkend sme sa s Verou fotili v botanickej záhrade v Tróji, kde sme navštívili výstavu motýľov, kde bolo asi milión detí a 300 kočíkov.H&M top, second hand skirt from votočvohoz, H&M earrings, Monki sunglasses, magic ring from Silvia, Topshop sandals, second hand robe/gown/coat, M.A.C. nailpolishfacebook / bloglovin / instagram @paulinemma

14 comments :

 1. si najlepsia hostitelka !!! x

  ReplyDelete
 2. aaa to bylo od Vás? :))))) skvělý, poslala jsem pohledy 2 jeden sobě a jeden přítelovi, nejradši bych jich poslala 20, protože všechny pohledy byly krásný a chtěla bych je doma :)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. jee to ma tešíííí <3
   a ake si si poslala?

   Delete
  2. klády v lese a vlasy v kufru:)

   Delete
 3. Skvělý!
  Mimochodem, na výprodej nás jede 5 z Moravy, tak se moc těšíme! :)

  ReplyDelete
 4. pripajam sa k Mafin, naozaj dakujeme! <3

  ReplyDelete
 5. - a stejne mas nejhezci nos evrr !

  ReplyDelete
 6. Ach ty vlasy.Úžasné fotky :)

  ReplyDelete
 7. kde se dá sehnat takový magic ring? :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Silvia ho mala z Primarku tuším :)

   Delete
 8. jeeeej <3 magic ring! ja som taka rada,ze som ti ho vtedy dalaaaaa <3 uplne najviac musi byt u teba spokojny!

  ReplyDelete