08 May 2014

Typoland Competition + Cosmetic Review


Teším sa veľmi, pretože jeden z mojich obľúbených časopisov sa dá kúpiť konečne aj v Čechách (konkrétne TU). A kto by chcel na fb Typolandu prebieha súťaž o jeden z 3 časopisov (Dazed&Confused, Another alebo Hunger). 


Stačí dať like na fb Typolandu a napísať na súťažný príspevok, ktorý nájdete na fb Typolandu správnu odpoveď na otázku: S kým by ste si chceli prečítať rozhovor a odkiaľ by ste si chceli prečítať cestopis? Ak by ste mohli úplne kohokoľvek a odkiaľkoľvek.

Súťaž končí 15.5. Inak toto sú mojé obľúbené prípravky na vlasy v poslednom čase: 
 • Tangle Teezer - moja najobľúbenejšia kefa, ktorú som mala od 13 sa minulý rok nadobro rozpadla, nahradila som ju drevenou, ale s tou sa rozčesať absolútne nedalo, tak konečne mám aj ja ten svoj (samozrejme odporúčam) 
 • Toni&Guy Casual Sea Salt - áno kto chce vlasy ako od mora s týmto vlny zaručené
 • Douglas Hair Style & Shine Spray - lesk na vlasy používam často, tento vonia ako citróny
 • LAB 35 Restorative Milk - toto je pre mňa taký kondicionér v spreji na suché a poškodené vlasy s ktorým ide rozčesať úplne všetko
To je tak, keď máte niečo milión rokov a ani neviete, že môže byť niečo lepšie ako moja nová ružová pinzeta (odtiaľto) a už si nemusím od Kaa požičiavať strúhatko, mám svoje ♥.
A bez čoho sa moja pleť tieto dni nezaobíde? Pretože moja pleť prežíva asi druhú pubertu, najviac mi pomáha Bioderma Sébium maska, ktorá má gumujúci efekt a pleť super vyčistí a zjemní + ešte olejček z Oriflameu (o ktorom som písala TU).
Nie som moc veľký fanúšik púdrov ale tento M.A.C. (Mineralize SkinFinish Naturalma nadchol. Super zjednotí farbu aj prekryje nedostatky a cítim sa v ňom prirodzene. 

Nemôžem zabudnúť na najlepší magic prsteň od Silvii . Ešte raz VĎAKA!

5 comments :

 1. Tangle Teezer nič lepšie neexistuje na rozčesanie a uhladenie vlasov, ja som s ním najviac spokojná

  ReplyDelete
 2. Ten sprej na vlasy z Douglas , dá se koupit normálně nebo si ho odněkud objednávala?? Dík B.

  ReplyDelete
  Replies
  1. ten je normálne z Douglas :)

   Delete
 3. Už dlho chcem vyskúšať tangle teezer a neviem či sa teraz konečne neodvážim :)

  ReplyDelete