12 June 2014

Java Fan Club

City Souls + Fashion Map + výherné návrhy blogeriek (Mariky, Martiny, Ivii a mňa) + H&M (darovalo tričká) = veľká pomoc pre psíkov v útulkoch. Viac o projekte aj oficiálne fotky nájdete TU (ďakujem Peti za požičanie mačičky ♥ ! a Ivanovi za superko fotky). Ja som sa v tom mojom tričku stihla už aj odfotiť na našej ulici.


A kto by nemal šancu podporiť a kúpiť si tričko s najkrajším psíkom v okolí Javou , mám jedno navyše (veľkosť S) a získať ho môžte takto:
1. Dať LIKE City Souls a Fashion Map (určite by sa potešili)
2. Napíšte mi do komentára ako vy pomáhate zieratkám (alebo ako by ste chceli) + e-mail


KONIEC: na moje meniny 22.6. :)
City Souls x Fashion Map x Paulína Maťová & Sully Sundkvist T-shirt, Nike secondhand skirt, Vagabond sandals, romwe bag, H&M earrings, Oriflame The One Unlimited Lipstick (Pink Unlimited)

fotil najúžasnejši Jan Cienciala (zabudla som aké slovo malo byť použité v zátvorke)


facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

27 comments :

 1. tričko je náádherné, chválim veľmi :) snažím sa aspoň tým, že chodím venčiť psíkov do útulku a doma mám tiež jedného ňufka :) z.martincova@hotmail.sk

  ReplyDelete
 2. Já jsem asi úplný slepoň, ale ani na Fashionmap nevidím, kde se dají trička koupit. Moc se ti povedlo a já ráda přispěju na dobrou věc :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. v czech labels n friends napríklad v Prahe

   Delete
  2. a ešte wolfgang v Brne
   ale posledné kusy
   budu sa ale dotláčať nové :)

   Delete
 3. to tričko je skvělé, na city souls se mi líbilo nejvíc a to jsem ani nevěděla, že je od tebe!
  pokud bych nevyhrála, uvažuju, že bych si ho i tak koupila :)
  a jinak - pomáhám tím, že jsem veganka (zatím jen v jídle, ale snažím se používat netestovanou kosmetiku a snad to půjde i dál)..taky pomáhám naší kočičce, kterou jsme loni v létě viděli u lesa a potom jsme pro ni (o půlnoci) jeli a vzali si ji k nám..v budoucnu, až budu mít kontrolu nad vlastními penězi, bych chtěla přispívat na útulky, nebo minimálně občas jít a koupit zvířátkům něco dobrého a pohrát si s nima (+ udržet se, a nevzít si je všechny domů! :D)
  nkollega@gmail.com

  ReplyDelete
 4. super im pomaham mam dve doma a skypujem s nimi teraz ked som prec. A pomozem im tak ze Samsona okupem ked konecne pridem domov lebo je cely spinavy. alzbetka.haj@gmail.com

  ReplyDelete
 5. som vegetariánka, snažím sa kupovať kozmetiku, ktorá nie je testovaná na zvieratkách a občas idem do útulku a pomôžem im aspoň tým, že psíky vyvenčím. je mi dosť ľúto, že rodičom sa tieto moje aktivity nepáčia (stále to nechápem) a jediné zviera, ktoré môžem vlastniť je záchodový pavúk. tak aspoň verím, že po dovŕšení dospelosti a osamostatnení sa budem môcť nejakého hafana adoptovať a pravidelne im prispievať :)

  mellfoolfay@gmail.com

  ReplyDelete
 6. Stale si vravím ze by bolo super zájst do utulku a vyvenčit psíky :) a po skuskach to bude nr. 1 na what to do list :) a staram sa o toho mojho chlpaca na znak ze sa ma dobre uz ma takmer 17 rokov a o to viac ho lubime :) lenka.hornacek@gmail.com

  ReplyDelete
 7. ale ja ho chcem fakt vyhrať čiže idem serious: som vegetariánka, mam dvoch petov doma o ktorých je dobre postarané, a ešte v dedine máme útulok ktorému pomáhame a už dvakrát sme tam dali psíkov, ktorých sme našli že ich niekto vyhodil pri ceste :( tu v Belgicku som pomohla raz mlademu holubovy ktory sedel cely den v nasom vchode, ze som mu hodila suchare :D a na druhy den bol na mojom okne cize prezil to.

  ReplyDelete
 8. Jak pomáhám zvířátkům? Stravuji se vegansky, snažím se kupovat přirodní netestovanou kosmetiku, začínám se více zapojovat do organizací na ochranu zvířátek a šířit osvětu veganství dále mezi mé kamarády, rodinu a další v mém okolí. Taky chodím na bazárek věnovaný pejskům a kočičkám z útulku, kdy vždycky seženu super věci a k tomu udělám dobrou věc:) A jak bych chtěla zvířátům ještě pomáhat? Určitě tím, že bych chodila věnčit pejsky z útulku, a také bych si jednou sama chtěla založit nějakou animal-friendly kavárničku s veg pokrmy:)

  bamymargera@seznam.cz

  ReplyDelete
 9. Ja konkrétne mám doma kocúra, ktorého som našla v jednej záhradnickej osade ( kde ľudia z mesta majú kúsok pôdy aby si pestovali svoju domácu zeleninu). Našim doma som povedala že som ho dostala od priateľa na meniny. Proste jeho zafírovým očkám a ryšavej srsti som nemohla odolať. Preto sa volá Saphira :D a v novembri bude mať dva roky.

  Plus s priateľom chceme urobiť menšiu zbierku. Chystá sa ovoriť tetovacie štúdio a chce urobiť nejakú malú kerku za symbolickú cenu, z ktorej peniažky pôjdu do nejakého útulku alebo organizácie ktorá odoberá zvieratá z rómsky osád a podobne :)

  A keď sa nám podarí tak si určíte nejakú micku a hafana vezmem z útulku, ale to až keď budeme bývať sami :) ... mama by ma asi videdila a oco ani nehovorím.

  Pekný deň :))

  e-mail: dia.kirschner@gmail.com

  ReplyDelete
 10. Keď som prvýkrát videla to tričko na tvojom Instagrame prišlo mi celkom čudné, ale takto v outfite je strašne pekné! :)

  ReplyDelete
 11. Stránky som lajkla :) A ja bohužiaľ nijako nepomáham akurát doma mám psíka ale veľmi rada by som pomáhala a rozmýšľala som už aj o tom, že by som sa niekde prihlásila ako dobrovoľníčka na pomoc zvieratkám :) a e-mail je: peta.palatova@gmail.com

  ReplyDelete
 12. Noooo... ja už od malička chodím aj s tatinom a sestrou venčiť psíkov do útulku. Niekedy po veľmi dlhom preprosovaní rodičov sa mi podarilo aby mi dovolili si nejakého psíka vziať na deň domov. Väčšinou im nosievame zvyšky z obeda :D alebo kúpime granule/konzervy a necháme ich najesť sa. Po čase som začala chodiť do útulku aj s kamarátkami, ale s nimi sme sa s psímkmi zväča len šantili :D. a môj email je katushka.tazka@gmail.com

  ReplyDelete
 13. Už ako malá som zachraňovala všetky zatúlané zvieratá, teda hlavne psi-doma zo mňa naši boli celkom na nervy už :)) no a tak bolo hned každému jasné, že pôjdem práve na veterinu.
  Pomáhať a liečiť zvieratá je krásna práca, ale bohužiaľ/bohudík má každé aj nejakého (často debilného) majiteľa a ako hovorí House, že všetci ľudia klamú, u majiteľov zvierat to platí dvojnásobne...

  Ah, som sa aspoň posťažovať mohla :D
  bernuska@outlook.com

  ReplyDelete