23 July 2014

TOMS ♥ Kapsula.
Minulý týždeň po Pohode som strávila celý v Limbachu, v utorok sa mi pokazila nabíjačka, takže som nemohla ani upravovať fotky ani dávať nič sem, čo ma veľmi mrzí, ale zároveň je super si odpočinúť od počítača. Boli sme s Miškou v Trnave po sekáčoch a ja som si kúpila čierne saténové pyžamové kombo (tielko+sukňa) a kabelku? v tvare lopty (tuto na instagrame ju mám). Ďaľší deň som sa bola pozrieť na TOMS akcičke v Kapsuli. na Šafku, kde som stretla Babôčku aj Zuzku. Občerstvenie bolo úplne lahodné (najmä tieto nožičky) a DJ SA-MU-RAI hral skoro stále Beyoncé ♥.

P.S.: Kto by si chcel vyskúšať TOMS a možno aj kúpiť. Bude sa tak dať do 29. júla.


ph.: me, 3rd one Ľubica Martincová

facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

7 comments :

 1. Odkud je prosím ten tvůj květovaný top? je úžasný!:)

  ReplyDelete
 2. Aaaaa! Beyonce som zahral len raz v remixe! :)

  ReplyDelete
 3. when I was Kate Spade Handbags Outlet three years old youngster you do. Or do you think they are too smart. Condensate. Cold smile, spiritual power in the hands of the ice speed color beads being poured.

  Ah, do Cheap Kate Spade Handbags Sale not cry, crying blood demon soul, the next moment, the whole bloody beads Cheap Kate Spade HoBo Bags are completely frozen. Audible rumbling roar of the sky, looked up and looked at gradually dispersed Kate Spade Outlet Online , was a large stone Cheap Kate Spade Handbags was finally put down.

  Black girl, we go home to roast leg Kate Spade Outlet Store of lamb. Oh patted faint smile beneath black girl, black girl loud Cheap Kate Spade Bags shouting excitedly, suddenly a pair of white wings, and instantly Cheap Kate Spade Satchel Bags turned into a silver streamer disappeared into the jungle.

  ReplyDelete