14 September 2014

MBPFW: BACKSTAGE


Vďaka MAC som sa mohla pozrieť do backstagu MBPFW a bola som absolútne uchvátená. Od rána tam prebiehali skúšky vlasov aj make upu. Líčilo sa celkom 22 prehliadok, presne 382 modeliek. Priemerný čas pred každou prehliadkou na prípravu make upu bolo zhruba 20minút. Proste mega!


eng: Backstage of Prague Fashion Weekend was amazing. MAC make up artists were super awesome.

Martina Špetlová mala okrem super modelov, aj skvelé farebné linky!

 
Tereza Ledvinová mala úžasné tyrkysové panda oči a Jakub Polanka klasické smokey eyes doplnené o biele nálepky, od ktorých sa na prehliadke skvelo odrážalo svetlo a nedalo sa od toho oči otrhnúť, dokonca samotný Jakub Polanka ich mal na konci!


Tereza Rosálie Kladošová mala pre každý model inú farbu rúžu.
ODIVI make up mi asi zo všetkého najviac pripomínal leto, fresh tvár a rúž do oranžova. Celý MAC tím mala na starosti Netta Szekely, žiadna modelka nevyšla na mólo bez jej schválenia. Porozprávala nám o trendoch na novú sezónu a produktoch, ktoré sa najviac používali na prehliadkach.
digital photos: Martin Faltejsek
photos on film: mefacebook / bloglovin / instagram @paulinemma

7 comments :

 1. - aach ! na todle bych mohla koukat od rana do vecera

  ReplyDelete
 2. no skvělý report jsi udělala!

  ReplyDelete
 3. Fotky a make-up na nich jsou úžasné! Krása :)

  ReplyDelete
 4. Vyzerá to všetko úžasne, najmä tie linky ma zaujali;)

  ReplyDelete
 5. vyborne su tie fotografie. Chcem ist aj ja do backstage-u na fw :)
  a make up? wow! kraaasa

  ReplyDelete
 6. Mente Ding non poteva fare a meno di pensare al modo outlet italia piccoli libri di stampa. Che roba. Oltre a persone outlet woolrich online prenotare queste due parole, e il resto della woolrich outlet italia parola uno a buon mercato non sa leggere, ma sono alcuni strani simboli. in cui all'interno del woolrich outlet italia capitolo è stato woolrich outlet online toccare subito la copertina del libro, e abbastanza sicuro ci mezzanino. a buon woolrich outlet italia mercato copertina strappata in fretta, tirò fuori una pergamena, una lettera di due persone rosso woolrich woolrich outlet italia Cheap woolrich parka uomo fa comunque. Ma a buon mercato o attrarre, non una stampa moderna questi libri, ma il tipo woolrich outlet italia di antiche filo-bound.

  ReplyDelete