25 October 2014

AbsoluteBoli sme už dávnejšie s Kaa v Limbachu, trošku sme sa pofotili na našej terase s Lanvinom a Kaa sa odfotila so slnečnicou aha TUTUTU. Ja som sa absolútne zladila, ponožky s kabátom a triko so sukňou a teniskami. Milujem kabáty a som trochu kabátobundofil a zajtra sa o tejto tématike dozviete na SLASH. Inak celkom by ma zaujímali vaše názory na túto //// vecičku.

eng.: We were in Slovakia a few weeks ago with my sister Kaa and make som photoshoots with my kitty cat.

H&M Trend top & skirt & coat, Happy Socks from urbanlux, Nike sneakers, 
poodle earrings from Barbora (check it HERE), Lanvin the kitty


facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

11 comments :

 1. ty náušnice jsou dokonalý a fotky s kočkou nej :)

  ReplyDelete
 2. =^^= Ťutíček
  Váš spoločný slash projekt je veľmi zaujímavý a je pekné, ako dávate sily a hlavy dokopy :) Aký to má vlastne cieľ? Ja dúfam, že vaše blogy týmto nezaniknú, lebo každá ste individualita a vaše blogy sú jedinečné :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. nie určite nezaniknu! :)a ďakujem!

   Delete
 3. I looove your fantastic earrings and that you love pink as much as I do! You are so cool and stunning. :) Cute kitten too. xoxoxo

  ReplyDelete
 4. je to taká všehochuť a úprimne ma viac bavia vaše blogy jednotlivo ( aj keď sylvia už moc nebloguje ), každopádne vás sledujem a držím vám palce, nech sa vám darí
  a ešte, že tvoj smooth & sexy mixtape si dávam už druhý týždeň ♥

  ReplyDelete
  Replies
  1. ďakujem moc!
   juuu to ani nevieš ako ma teší mega!

   Delete
 5. Ako uz bolo spomenute vyssie, vas projekt je taka vsehokut, mix roznych stylov, ktore si navzajom ale vobec neodporuju. Zatial sa mi vas projekt paci i ked uprimne, nechapem co je jeho cielom.... mozno casom sa to vykrystalizuje :) Drzim palce :)

  ReplyDelete
 6. nepribral ten kocour nejak? :D

  ReplyDelete