26 November 2014

Radio


Jan býva v novom byte, v absolútnom centre, trošku mu závidím, ale Kobylisy sú aj tak najlepšie. Zariaďoval si ho sám, skoro všetok nábytok má po bazároch kupovaný. Ešte to neni úplne ono, ale je to tam skvelé a svieti tam super svetlo!

Keď som bola mladšia milovala som rádio, stále som ho počúvala, dokonca som nemala discman, ale mala som prenosné rádio. Ó áno! Často som tam volávala a želala si pesničky a vyhrávala súťaže (lístky na koncerty, do kina atď…keď Jan maľoval byt, tak tiež počúval rádio a vyhral lístky do divadla). Nahrávala som si pesničky na kazetu a robila mixtejpy už vtedy. Aj vianočné.
Moja obľúbená pesnička od Mišky Paštékovej je o rádiu haha (TUTUTU).
Jeden čas, to bolo už neskôr, som aj veľmi chcela pracovať v rádiu (Rádiu_FM). Dokonca sme tam spolu s INFANTS mali koncert a rozhovor. Vtipné to bolo. Tu live záznam!
Milujem tú nevedomosť pri počúvaní, keď nikdy nevieš, čo zahraje (ok, ak nepočítam Funrádio, kde hrajú celý deň to isté hah).

Toto super rádio Philips na stole je inšpirované rádiom z roku 1955 (Philetta 254). Naladíte na ňom všetky stanice a keď vás omrzia, môžte si napojiť naňho iPod a robiť si vlastného rádio DJa.


eng.: Jan is living in a new sunny apartment in the centre of Prague.


top H&M, skirt from vinted, rosegal backpack, Nike Air Max sneakers

ph.: Jan, edit: mefacebook / bloglovin / instagram @paulinemma

17 comments :

 1. Tady to plyšový tričko nutně potřebuju <3!
  Má to tam Jan moc hezký...

  ReplyDelete
 2. vyzeras tu ako z filmu wesa andersona! <3

  ReplyDelete
 3. jee tak ti prisla sukně, moc ti sluší. Já radio poslouchám snad jen kdyz jedu v aute, ale taky jsem uz vyhrala listky na koncert!

  ReplyDelete
 4. omg ten stul je mega <3

  a ty taky!

  ReplyDelete
 5. - ja jsem odkojena radiovejma vlnama ! naproti tomu televizi nesleduju takrka vubec
  a o investici do podobnyho radia vazne uvazuju uz nekolik let ♥

  ReplyDelete
 6. krasne!

  tie oci presvetlene mi uplne pripomenuli tuto fotku http://media-cache-ak0.pinimg.com/originals/7f/78/0e/7f780ef42ce1582e60cf6925467c4459.jpg

  ReplyDelete
 7. Já nejvíc poslouchala rádio v Malajsii, ve school busu a doma a milovala jsem to. <3

  Btw. ta poslední je mega!

  ReplyDelete
 8. waaa those hairclips are just. too. much. !!<3<3

  ReplyDelete
 9. You're the cutest, these are wonderful. <3 Best hair! xoxo

  ReplyDelete
 10. já miluju rádio - teda hlavně český rozhlas protože mám ráda když v rádiu mluvěj a je to chytrý a zajímavý :) a byt vypadá krásně!

  ReplyDelete
 11. A proč spolu ještě nebydlíte?

  ReplyDelete
 12. Radio stale miluju! ...ale, v dnesne dobe je vetsinou radio pres internet. ;)

  ReplyDelete
 13. tiffany jewellery uk sale tiffany jewellery uk sale cheap at this time is in front of the drain back beauty and robbing each other. Crush his hand on thigh, what they look with your forefinger pulled thigh meat tenderizer cheap tiffany uk sale crush, tiffany jewellery uk sale occasionally stretching skirts gently pick, crush heard moans of ecstasy make cheap nakedness tiffany jewellery uk sale tiffany london sale while hot. Brother, still a virgin it.

  ReplyDelete