23 December 2014

Adekor x Kateřina Kynclová

Moje pozadie na blogu asi viete, je nakreslené od Kateřiny Kynclovej, ktorá je úplne skvelá a nakreslí vám čokoľvek! Kto nemáte ešte darčeky nakúpené a nepotrebujete ich dať zajtra, určite jej napíšte! Alebo! Táto raňajková sada Adekor x Kateřina Kynclová tiež odporúčam! U mňa na fb ste tiež mohli vyhrať jeden kúsok zo sady (s vtáčikmi, domami, alebo táto čo mám ja aj na blogu) a kto vyhral? Úplne náhodne Terka vybrala Denisu J. M., ktorá by mi mala napísať, ktoru vecičku a z ktorej sady by si priala a samozrejme adresu!


A toto sú moje najobľúbenejšie raňajky (vajo, rajčiny, fazuľa a grécky jogurt s medom a orechami….mňamka + čierny čaj s medom a citrónom) .


watch KOMONO, H&M top, DIY necklace, porcelain Adekor x Kateřina Kynclováfacebook / bloglovin / instagram @paulinemma

22 comments :

 1. mňam mám chuť na raňajky.

  ReplyDelete
 2. Love this set! Looks very familiar. ;) Hope you had a wonderful Christmas. xoxo

  ReplyDelete
 3. Krásne fotky! Navštívnte prosím môj nový blog rainincrystalforest.blogspot.com :)

  ReplyDelete
 4. barbour sale outlet Brother, barbour sale uk see you so skilled tease sister, presumably it must be a regular barbour sale outlet nightclub. Also lie sister barbour sale outlet you are a virgin, I see you slack eyebrows, barbour jacket sale barbour sale outlet eyes silver finishes, presumably would have broken the barbour sale outlet barbour quilted jacket sale body of the bar. Crush pick a bit cheap chin said.

  ReplyDelete
 5. Younger days, is thought to marry the person you love to take. Because love has a strange power makes people forget the reality of how grim. Just get the one you love, it seems that was the happiest thing. Let alone now, with the development of transport, would like to visit, we only have the money that is, a few hundred kilometers, but also thousands of kilometers is what?
  facebook entrar , entrar facebook , entrar facebook direto , entrar facebook agora

  ReplyDelete