02 December 2014

TunnelČo robíte tieto megazimné dni, keď nechodia električky a pomaly ani vlaky, takže do školy sa ani tak skoro nedostanem? Niekomu sa chce vo vlaku byť namiesto 4 hodín 10, ale mne teda nie :D. Dnes som online vybavila pár vianočných darčekov a popritom som narazila na tento môj článok na blogu o výlete na Javorový. Úplne by som zas šla na výlet, ale nie v tejto zime. Snáď sa bude dať čoskoro aspoň sánkovať! 


Tento wannabe cheerleader top najviac milujem a teším sa, keď ho budem môcť nosiť len tak bez kabátu s krátkou sukňou.

eng.: It's really cold in Prague. Public transport is cccrazy, because of the ice storm. I can't go to school, because trains are delayed. But I like it :D.
top frontrowshop, skirt H&M, KOMONO watch, Adidas Stan Smith sneakers, secondhand bag, H&M coat facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

8 comments :

 1. - to se este nacekas.fnuk.
  a ten tunel zboznuju !

  ReplyDelete
 2. viem ze by sa ponukalo povedat skor karkulka / kvoli tomu kosicku a cervenemu topu. ale pre mna si tu uplna blond snehulienka ;)

  ReplyDelete
 3. Krasna si tu a skvele farby

  ReplyDelete
 4. tiffany jewellery uk sale Brother to tiffany jewellery uk sale know that out when he knows not a lot in the back. Bald this waste, go find some of the tiffany jewellery uk sale brothers he did, after this small cheap tiffany uk sale do not bother me. You are what to eat. Waved and seemed very impatient, a kid to make trouble, apparently did not put his heart. Several younger brother filed out, tiffany london sale tiffany jewellery uk sale one of them called and looked at each other a .

  ReplyDelete