04 May 2015

No Time

Úplne sa stotožňujem s týmto článkom, čo napísala Zuz, že deň má hrozne málo hodín a ja nestíham všetko, čo chcem (alebo s Kaainým hashtagom #imsobusyrightnow hah) . Ako spracovať fotky z Thajska a iné fotky, ktoré hrozne moc chcem dať na blog. Aj videá! Ako to máte vy s časom? Stíhate všetko čo chcete? Mňa najviac obmedzuje doprava - potrebujem teleport!

So Zuz sme boli na prezentácii novej kolekcie M.A.C Wash&Dry, ktorá je ako stvorená k bazénu, alebo k moru. Super krásne bronzery, rozjasňovače a najviac ma nadchla táto bronzovo-zlatá paletka, ktorú mám na očiach. Čo myslíte?


top secondhand, sweater H&M, glasses Chloe, Topshop socks, H&M skirt, sneakers VANS, H&M bag

ph.: Zuz, edit: me

facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

11 comments :

 1. Posledni fotka super! Hlavne taska a boty.

  ReplyDelete
 2. super vlasy!

  ReplyDelete
 3. presne tak!! zrovna dovolenkuju a hrozne bych to vse chtela dokumentovat a blogovat ale co driv?!:)) ty mas bozi bryle!!

  ReplyDelete
 4. Pau v tych granny bryloch mi pripominas babu z tohoto videa :D https://www.youtube.com/watch?v=3_14fhwl7ik macicky tam suuu ♥

  ReplyDelete
 5. - ses mnau !
  sama nevim, co driv, ale asi muze bejt i hur, kdyz si najdu chvili, abych tu psala komenty :D

  ReplyDelete
 6. Milujte svoje módy.
  http://www.queenbridal.co.uk

  ReplyDelete
 7. Máš parádní vlasy!
  http://pujckadovyplatybez1kc.cz/

  ReplyDelete
 8. Dit le vieil homme ne laisse pas, mais acheter vente maillot nba pas cher il a frappé trop d'œufs pourris Faint noyés. pas cher pas cher serrant son front gonflées dit, mais je acheter http://www.nailartmetisse.fr vente maillot nba pas acheter vente maillot nba pas cher Vous savez, acheter vente maillot nba pas cher quand je formais une tomate ne m'a pas frappé.

  ReplyDelete