29 June 2015

All White


Chodiť takto celá v bielom neni úplne vždy zábava, nemôžem sa o nič opierať, sadať si v električke, na zem a dávať si pozor na špinavé ruky, keď čítam noviny. Problém s kávou ako Martina (non-stop sa poleje), alebo ako Jan s jedením (často si nájde fľaky od jedla o ktorých nemá ani poňatia :D). nemám. Najdôležitejšie je, ak sa vám aj nejaká tá nehoda stane, vyriešiť to hneď, aby sa fľak nezažral.
Ako zvládate vy celobiele outfity?
mesh LUC LUC top, skirt Frontrowshop, H&M coat, Tiger hat, Daniel Wellington watch, necklace Trendsgal, H&M bag, ebay fluffy, Adidas Originals Superstar sneakers, H&M socks, Monki bra


facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

11 comments :

 1. to je skvělé! já mám jeden bílý overal a i když overaly zbožňuji, nemám na něj odvahu. protože co kdybych si ho nějakou nešťastnou náhodou poničila třeba právě od kafe?! a tak čeká na své příležitosti, kdy se jdu jen krátce ven projít, a nemusí dojít k nehodě s kávou :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha
   alebo!
   nepi v ten deň kávu a je to vyriešené! :D

   Delete
 2. Teďka jsem si koupila bílý plátěný boty. Zatim to zvládam dobře, ale oni to asi moc dlouho zvládat nebudou. Je jen otázkou času, kdy mi na ně něco kápne. Nejlépe něco,co nepůjde vyprat :-D A jestli se ti v tomhle oblečení podařilo přijít večer domů čistá, tak máš můj obdiv. Já bych vypadal jistě jako prase :-D

  http://www.vonsculpture.blogspot.cz/
  http://vonsculpture.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. no biele topánky to je kapitola sama o sebe
   čo ich udrží čisté je častá starostlivosť o ne a pranie…

   :D áno áno!
   ja väčšinu času biele outfity zvládam čistá
   pretože si dávam pozor:))

   Delete
 3. To je nádherné, andílek! o:))

  ReplyDelete
 4. krása! ten portrét je doko! a já pořád nemám svoje vytoužené bílé letní šaty...

  ReplyDelete
 5. Vypadá to skvěle, ale já jsem nemožná a nesmím se potkat s jídlem ani s barevným pitím, když jdu celá v bílém. Tobě to ale strašně sluší a vypadá to, že ti slash challenge prospěla a jsi ještě krásnější :)

  ReplyDelete
 6. Lovely bag :)
  BLOG M&M FASHION BITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
  Maria V.

  ReplyDelete