06 June 2015

H&M STUDIO A/W 2015Keď si pomyslím na september, napadnú ma samé negatívne vecičky, ako to že budem mať narodky (sladkých 26 - bye bye zľava do 26), začne mi posledný rok školy (bakalárka #ups), dni sa budú skracovať a krásnych 28 stupňov sa zmení pomaly na 15 až k nule. Ale! 
Jedna vec na ktorú sa fakt teším je táto kolekcia...v ktorej sa mi páči neskutočne veľa vecí (možno až príliš)...hlavne tie á la z filmu Ľadová búrka (Ice Storm) a potom samozrejme vesmírne oblečky do kokpitu v 1974. Showroom bol neskutočne skvelo spravený (dresscode: Space is the place), strieborná fotostena s nafukovacími planétkami a kabínka na prezliekanie sa zmenila na zlatú kabínu s vesmírnou projekciou a slúchadlami so zvukami z vesmírnej sondy. Proste TOP PERFEKT!!
V auguste sa môžte tešiť na jeden fotošút, ktorý sme tam spáchali s Kaa a Verou deň na to. Ja už sa mega teším! (foto a super popisok nájdete u KAA)

P.S.: Video je lepšie v HD, tak si ho nezabudnite zapnúť!
facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

3 comments :

  1. online game is a game very appealing especially to the young people like online games, online games have a lot of fun to the game we discover Run Unblocked with versions such as Run 3 Unblocked or higher level as Run 4 Unblocked. not only that the game Car Racing Games or Super Mario Unblocked and Donkey Kong Unblocked. Lots of fun games, you try, guaranteed to please!

    ReplyDelete
  2. The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful.
    friv2planet.com | juegosfrivas.com | kizidaily.com

    ReplyDelete