23 August 2015

Botanical Garden: Exhibition of succulents


Ak ste ešte neboli v botanickej záhrade v Tróji, musíte to napraviť! Oproti tej v Bratislave je neporovnateľná. My sme tam zavítali už po niekoľký krát a práve tam prebiehala výstava sukulentov. Mohli ste si aj za úplne malý peniaz kúpiť krásne rozkvitnuté kaktusíky!
S mojou obrovskou super dekou (na ktorú sa zmestí aj 10 ľudí :D - naj darček od Jana na meniny!) sme sa presúvali z japonskej časti záhrady, kde sme mali naše prvé občerstvenie a sledovali sme starší safari inspired oblečený párik, ktorý sa vkuse dohadoval na aké lehátko si ľahne - áno, áno v botanickej sú lehátka a húpacie siete - môžte tam preležať celý deň! Boli sme sa pozrieť do americkej prérie, potom do sklenníku a nakoniec sme skončili na pivoňkovej lúke, kde bol mega hyperaktívny Jack Russel a páničkovia mu nič nechceli hádzať, tak chodil za nami. A my sme mu hádzali šišku. Do Prahy za nami prišla návšteva z Viedne (motýľ Emanuel a Alžbetka) a priniesla veľa Manneriek...mmmňamiii. Bolo to krásne! Chcem ešte...
photos: me on Zenit

facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

5 comments :

 1. Krásné kaktusky. Hned bych si nějaký koupila do sbírky.

  ReplyDelete
 2. já si tam nakoupila právě jeden mix sukulentů v hrníčku a jeden mini kaktusek (jakože asi 2 cm vysoký :D) a byla jsem z celé zahrady moc nadšená. na piknik ideální místo, moc mě tam bavily lehátka a houpací sítě :)

  ReplyDelete
 3. Once I got over the sticker shock I began to attending about for some websites that action Handbags. Although it is appetizing to buy a breitling replica replica because of the cost, I absolutely wouldn't recommend it. A is just that, a acting for the absolute thing. If you anticipate about it why would you buy an apery if the absolute affair is what bent your eye?As I said it is appetizing but you will consistently apperceive it is a fake. I just anticipate the louis vuitton replicaadvised should get the acclaim for what they have done. There is annihilation like an aboriginal artist handbag.If you adulation top superior bags and shoes but can't allow the artist prices, again you should apperceive that a Gucci aperture stores is your best friend. As a appearance house, Gucci is able-bodied accepted for hermes replica perfecting the art of making archetypal momogram handbags that can bear the analysis of time. In the face of changing trends they accept managed to break advanced of
  replica watches the ambit by consistently afterlight thier designs and silhouettes while application the breeding that defines their style. Many of leather accoutrements are still hand-stiched and use the acclaimed GG bolt which we accept all appear to http://www.garaventa.co.uk know and love. Despite their acclaimed history which includes abundant ups and downs, Gucci still remains chichi and able-bodied put calm as ever.


  ReplyDelete