11 August 2015

Thailand // Around Chiang Mai I.


Príbeh nášho thajského výletu stále pokračuje. Tentokrát to bude o našom prvom výlete na skútri okolo Chiang Mai. Jan našiel super stránku, kde sú trasy, kadiaľ sa dá ísť na motorke/skútry. TU!
Keďže to bol náš prvý výlet, vybrali sme si trasu, ktorá mala okolo 100km (Mae Kuang Loop) a museli sme stihnúť loďku, ktorá prevážala cez jazero. Na tejto trase boli úžasné vodopády Buatong Waterfalls, ktoré mali 3 časti a dalo sa ich celé prejsť zdola až hore. Zaľúbení školáci sa držali za ruky a pritom šlapali hore cez vodopád. Proste romantika! Rodinky navrchu piknikovali a deti sa hrali vo vode. Bolo to tam mega krásne, ale my sme boli v sklze a nemohli sme sa tam moc zdržať, aby sme stihli tú loďku. Prišli sme k jazeru, prevozník samozrejme nikde, už zapadalo slnko. Jediné šťastie bolo, že sme mali thajské čísla, tak sme mu zavolali cez skype. Na 3x to niekto zdvihol a o chvíľu sme už videli, ako sa k nám blíži. Cesta naspäť do Chiang Mai, bola ako zo super filmu. Horiaci les, ktorý nás absolútne dostal. A nočné osvetlenie, ktoré vytvarálo úplne tajomnú magic atmosféru. V Chiang Mai sme zašli na nočný trh s jedlom pri bráne Chang Puak. Dáma s klobúkom je vychýrená pre špeciálne bravčové mäso.

Prvádruhá a tretia časť nášho thajskeho výletu.me: Adidas Stella Sport t-shirt, vintage dungarees from vinted.cz, H&M sunglasses
Jan: H&M shirt & shorts, Adidas sneakers


facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

3 comments :

  1. omgggggggg <3
    ten les nejlepsi!

    ReplyDelete
  2. They are ALWAYS covering and arresting with the chat "Coach". The alone way a absolute authentic
    replica watches would appear with a metal hangtag is if it was a bound edition. The metal hangtag would consistently be accompanied by one or two covering hangtags, or http://www.interface-online.co.uk clear studded. If you see a purse with a metal hangtag alone (often gold-colored), it is fake, or at the actual atomic its authenticity should be questioned!The easiest way to acquaint whether a is affected or absolute is by breitling replica the central lining of the purse. For absolute purses, it will be a solid-color glassy material. There are exceptions to this aphorism in the Legacy band of louis vuitton replica purses, but back this is a basal adviser I am not touching on that. Affected purses may be omega replica lined with solid-colored cottony (very rarely, alone high-quality knock-offs will accept this), or abundant added generally with the "signature C" lining apparent in the account below.

    ReplyDelete