01 November 2015

Balmain x H&M in NYC / #hmbalmaination
Kto ma sleduje na instagrame (#paunyc), vie čo som posledné týždne zažívala a kto nie, bola som minulý týždeň v NYC a to vďaka H&M! Pozrieť sa na prehliadku novej kolaborácie Balmain x H&M.


Celkovo show bola skvelá, prehliadka sa začala spustením kampaňového videa, ktoré ma ako nie úplnej fanúšičke Kendal Jenner baví. Na začiatku prehliadky nechýbali ani tanečníci z videa, ktorí podporovali celkovú super uvoľnenú atmosféru. Playlist bol úžasný a najradšej by som ho počúvala stále dokola. Škoda len, že neni nikde online. Sama prehliadka bola dosť dlhá a bolo tam hrozne moc super kúskov, ktoré nepôjdu do predaja, čo je škoda preveliká! Ale o tom nám práve sám Olivier Rousteing hovoril v ten deň na press konferencii, že mal milión nápadov, ale nemohlo sa proste všetko vyrobiť.

Po prehliadke sa konal najlepší koncert a to Backstreet Boys!!! :D Potom už bol "voľný" program, keď ste chceli, mohli ste si buď kúpiť niečo z kolekcie, alebo ísť tancovať. Hádajte, čo som asi robila ja...:D

Dopodrobna sa to všetko všetkulinko dozviete z vlogu, ktorý som natáčala a čoskoro sa tu objaví. Btw. na C-Heads sa objavil backstage z Balmain x H&M. Hrozne moc sa mi to páči a vybrala som tie naj fotky.
gif: me 
ph.: C-Heads
facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

11 comments :

 1. bomba, musí to být nezapomenutelný zážitek! lucky you :)

  ReplyDelete
 2. To add my insight into the broader need much information should I dig, one of his articles, vidio also one of his pictures as I can see on this page, please be able to provide feedback to me.
  At the end of the comment word I say thank you.
  alat bantu sex pria
  obat kuat
  jamu kuat herbal

  ReplyDelete