23 December 2015

Christmas Wishlist


Vianoce boli vždy pre mňa super čarovné - písala som Ježiškovi, robila vianočné mixtapes (na kazetu/CD/počítači), ale posledné tri roky, už to neni, čo to bývalo... tento rok by som ich najradšej aj preskočila. Som veľmi veľmi vďačná za všetky tie vianočné posedenia s Terkou, Anežkou a Janovou rodinou, ktoré mi to vždy vynahradili.    
A čo by som si priala tento rok od Ježiška? Aby bol rok 2016 plný skvelých zážitkov, nových vecí, aby boli ľudia okolo mňa šťastní a aby sa im darilo a mne tiež. 
A z tích materiálnych vecí by to bol určite nový počítač a nový foťák - na oba si už šetrím, tak snáď už čoskoro...yesko! A filmy, filmy, filmy! Keďže na Slovensku zrušili v DM-ke filmy nemám si kde kupovať lacné filmy :(. A stále nemám činky ani medicimbal na cvičenie, tak to by bolo tiež úplne skvelé, ak by mi ich Ježiško priniesol. Snažím sa cvičiť aspoň 3x do týždňa a s fľašami vody to neni úplne ideálne. A čo vôbec nepotrebujem (knižku potrebujem na bakalárku, aby som si zase nevymýšľala a už je aj na ceste ku mne   ), ale tiež by mi to urobilo veľkú radosť:

P.S.: Kto ešte nemá stále vianočné darčeky a má na zháňanie ešte čas, urobila som na SLASH-i dva články o tipoch čo kúpiť - jeden pre minimalistov, veganov a eko nadšencov a druhý zložený len z lokálnych vecičiek.
facebook / bloglovin / instagram @paulinemma


5 comments :