20 December 2015

Milan with Huawei

V poslednom čase toho mám fakt veľa a nestíham ani sem nič pridávať :(....učenie sa na skúšky, chodenie do práce, cestovanie tam a späť na Slovensko kvôli práci, jeden týždeň som dokonca strihala 3 videá, čo je pre mňa docela už masaker hehe, bola som aj na workshope gravírovania do dreva s magazínom SOFFA (najbližšie budú mať workshop: tvorenie z kože)... No a zachvíľu sú Vianoce, to znamená, zháňanie darčekov, písanie pohľadníc, vianočných večerí/večierkov a tak by som mohla pokračovať ešte dlho...však to určite všetci poznáte :).

Už dávnejšie som bola na dvojdňovom tripe s Huawei v Miláne na prezentácii limitovanej kolekcie hodiniek Fornasetti for Huawei. Na instagrame ste mohli sledovať pod #paumilan. Bola som tam spolu aj s Klárou Nademlýnskou, Miou Doxanskou a Monikou Koblížkovou. Celkovo to bola veľmi rýchla akcia keď sme jeden deň odlietali a druhý hneď za prilietali.
Celé to bolo spojené s 10.výročím VOGUE China, kde sa objavil aj Mario Testino, Karlie Kloss a Giorgo Armani. Pripravujem pre vás aj VLOG (úúú hahaha - no je to pre mňa oveľa komplikovanejšie na spracovanie ako som čakala - je to niečo úplne iné ako report z akcie). Inak Huawei hodinky sú vhodné aj pre Android aj iOS, môžte s nimi napríklad merať, koľko krokov ste v ten deň nachodili, alebo aj nabežali, merať si tep a iné vecičky.


Na sebe som mala NAJ denimový komplet od Jakuba Polanku, zlatú H&M kabelku, ktorú mi požičala naj Káťa (mega vďaka!) a ostatné doplnky boli tiež H&M. Pozrite sa ako som sa zbalila TU.

Jakub Polanka denim top & pants, H&M earrings, heels and bag, Huawei for Fornasetti watch


facebook / bloglovin / instagram @paulinemma 

5 comments :