31 December 2015

Moscow with Nike I.


Kto ma sleduje na instagrame, určite zachytil, že som bola v októbri v Moskve (#paumockba) na prezentácii novej kolekcie Nike - konkrétne novej kolekcie tenisiek SneakerBoots Holiday 2015 a kolekcie na beh Nike Flash Pack.


Okrem redizajnov klasických modelov (ako Air Max 90, Sky High 2.0, Lunar Force) sa objavil úplne nový model Nike Flyknit Trainer Chukka SneakerBoot. 

Všetky modely SneakerBoots sú zateplené, vodeodolné a majú reflexné časti. Celé nám to odprezentoval Dylan Raasch, ktorý je Nike Sportswear design director a navrhol aj populárne Nike Roshe Run (príbeh za týmto návrhom).

Bude aj vlog a rozhovor s ním tam nebude chýbať!

Na prezentácii som mala oblečené najviac skvelé kombo od Terezy Rosálie Kladošovej, ktoré ma zahrialo v priestoroch múzea, kde sa prezentácia odohrávala.

Ubytovaní sme boli v krásnom StandArt Hoteli, kde aj vznikli fotky outfitu, ktorý odfotil super fotograf Valeriy Belobeev.

Ďalší deň sme objavovali Moskvu a ako sa dozviete v ďalšom príspevku...

A čo som si zbalila nájdete TU.
top & shorts by Tereza Rosálie Kladošová, Nike Air Force sneakers, 
Antipearle bracelet, rings Hapiness Boutique, M.A.C nailpolish
facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

18 comments :

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. ten komplet je hrozne lovely!
  www.donnaiveh.com

  ReplyDelete
 3. Wow, this one is really good stuff. I really like nice because they are making so nice clothes, not like adidas :D Haha. Anyways im wanted to share with you this article https://www.imindq.com/blog/10-tips-for-staying-productive-from-morning-til-night here is nice words for you inspiration

  ReplyDelete