04 March 2016

Cosmetic Review: Teaology & BodhispaUž dávnejšie som bola na Douglas prezentácii novej značky Teaology, ktorá sa dá u nich kúpiť na predajni (je inšpirovaná prírodou a čajom a vytvorená pomocou super technológii v Taliansku - kde sa pomocou infúzie abstrahujú zložky čaju - bieleho, čierneho, zeleného a modrého a to konkrétne polyfenoly, ktoré majú skvelé antioxidačné účinky). Táto kozmetika neobsahuje parabény, parafíny, minerálne oleje, deriváty formaldehydu, SLS, SLES a syntetické farbivá.
Ja som skúšala telový píling a masku na tvár. Píling je zložený z morskej soli, korenia ako rozmarínu a bergamotu a esenciálnych olejov, preto nádherne vonia. Pleť po ňom ostáva absolútne hladká a hydratovaná. Aplikovať sa môže aj ako píling a ako maska, čím dlhšie sa nechá pôsobiť tým je pokožka jemnejšia na dotyk. Maska na tvár má v sebe zložky z bieleho čaju, ktorý má najviac antioxidačné účinky zo všetkých čajov, preto skvelo čistí a zanechá pokožku sametovo hladkú.
Odporúčam hlavne používať, keď máte pocit že vaša pokožka je unavená a potrebuje nabiť energiou. Na mňa to pôsobí neskutočne super a odporúča fakt 10 z 10 Pau :D.

Ďalšiu vec, ktorú som mala možnosť vyskúšať je mydlo Bodhispa z čajovníku austrálskeho (prírodná značka, ktorá netestuje na zvieratách - viac si môžte prečítať tu). Na tvár už dlhšie používam tuhé mydlá, dokonca aj na odličovanie. Čajovník austrálsky má antiseptické a hojivé účinky, čo je na moju problémovú pleť úplný zázrak!


facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

22 comments :

 1. ahoj, mohu se zeptat z jaké internetové stánky jsi objednávala?
  děkuji. :))

  ReplyDelete
 2. ahoj, mohu se zeptat z jaké internetové stánky jsi objednávala?
  děkuji. :))

  ReplyDelete
 3. Why? Because to offer you utmost and desired results expertise in the related dentistry matters a lot and only an expert can provide the same.
  collagen cream loose skin

  ReplyDelete